Komplexný online program o spánku bábätiek

Tajomstvo spánku bábätiek

Nájdite si svoju vlastnú cestu za lepším spánkom - s láskou a s rešpektom k vám a k vášmu bábätku.

Zabudnite na kontroverzné a rozporuplné rady, ktorých je plný internet. Moje overené postupy, podpora a vaša materinská intuícia = tajomstvo spánku vás aj vášho bábätka.

Poznáte tieto situácie?

 • Každý večer uspávate svoje bábätko hodiny a hodiny, iba na to, aby sa po chvíľke znova zobudilo?
 • Celé noci nespíte, lebo buď dojčíte, varíte mliečko alebo hojdáte na rukách, a ráno sa budíte unavená a vôbec neviete, čo s tým robiť? 
 • Celé dni brázdite ulice mesta s kočíkom, lebo vaše bábätko inak spinkať nedokáže a nestíhate si ani len navariť, či upratať?
 • Máte pocit, že ste vyskúšali všetky “zázračné a overené” metódy, ktoré aj tak nefungujú a chcete sa konečne naučiť, ako na spánok vášho bábätka?

" Spánková deprivácia NIe je a  nemusí byť Výsadou materstva "

Doprajte si spánok, ktorý si nielen zaslúžite, ale najmä potrebujete - a užívajte si materstvo bez kruhov pod očami.

Spoznajte spánok od A po Zzz

Naučte sa všetko, čo vaše bábätko pre pokojný spánok potrebuje (od správneho režimu, cez spánok navodzujúce prostredie, až po pokojné uspávanie).

Vyriešte problémy so spánkom

Spoznajte spôsoby pre riešenie rôznych problémov (krátke denné spánky, časté nočné budenia, skoré ranné vstávanie, cumlík, zúbky, regresie,...) a vyberte si ten, ktorý vám obom vyhovuje.

Prekonajte prekážky

Zistite, že ani dojčenie, či plač vášho bábätka nemusí byť prekážkou. A váš vzájomný vzťah taktiež lepším spánkom nemusí utrpieť. 

Spinkajte!

Presvedčte sa, že keď bude vaše bábätko spinkať, bude spokojné nielen ono, ale aj vy a celá vaša rodina.

Objavte Tajomstvo spánku bábätiek vďaka komplexnému online programu a staňte sa vlastnou expertkou na spánok vášho bábätka.

Program Tajomstvo 
spánku bábätiek vám pomôže

 • identifikovať, čo spôsobuje spánkové problémy vášho bábätka
 • určiť si kroky pre dosiahnutie lepšieho spánku presne v súlade s potrebami a predstavami vašej rodiny, bez ohľadu na to, aký problém potrebujete vyriešiť
 • naučiť sa, ako vaše bábätko ukladať na spánok bez nosenia, hojdania, kŕmenia, kočíkovania (alebo čohokoľvek, čo robíte), aby dokázalo pokojne zaspinkať vo svojej postieľke
 • zistiť, čo treba robiť, keď sa bábo v noci zobudí, aby sa budenia eliminovali len na tie nutné, až nakoniec vaše bábätko bude spinkať po celú noc (8-12 hodín)
 • predĺžiť denné spánky a nastaviť zdravý a konzistentný denný režim, aby ste už viac nemuseli tipovať, či už je vaše bábätko dosť alebo málo unavené (alebo sa spoliehali na "klamlivé" známky únavy)
 • zvládnuť rôzne regresie, alebo prekážky, ktoré môžu súvisieť so špecifikami jednotlivých období, chorobami, rastom zúbkov, cestovaním, aby vás už nikdy viac tieto zmeny neprekvapili.

Čo vám program Tajomstvo spánku bábätiek prinesie?

 • Zistíte, ako svojmu bábätku dokážete so spánkom pomôcť, aby ste si mohli dopriať vytúžený spánok, ktorý si obaja nielen zaslúžite, ale najmä tak veľmi potrebujete. 
 • Budete vedieť, ako postupovať v každej situácii, bez ohľadu na to, či chcete naučiť bábätko spinkať vo vlastnej postieľke, potrebujete mu upraviť denný režim, predĺžiť denné spánky, prespať celú noc alebo posunúť čas vstávania na "normálnu" rannú hodinu... 
 • Ušetríte si kopu času pri hľadaní "zázračných a overených rád", pretože sa naučíte, prečo vaše bábätko spinká, tak ako spinká, a aké kroky môžete pre zmenu jeho spánku spraviť.
 • Zistíte, že ani strach z plaču vášho bábätka nemusí byť prekážkou a presvedčíte sa, že každé bábätko bez ohľadu na jeho temperament dokáže dobre a rado spinkať. Spokojné tak bude nielen vaše bábätko, ale aj vy a celá vaša rodina. 

Čo hovoria maminky, ktoré už objavili 

tajomstvo spánku svojho bábätka? 

Prvým kolom kurzu si v januári prešlo 1300 mamičiek, ktoré vďaka nemu zlepšili rôzne oblasti spánku svojho bábätka,

aj napriek tomu, že sa zmien ohľadom spánku predtým "obávali". 

4 měsíce jsem hledala způsob, jak se opět v klidu vyspat a mít klidné večery po uspání. Informace, které jsem našla byly buď "vydržet a být dítěti na blízku a pokrýt jeho potřebu být s matkou", nebo nechat vyřvat. Až tento kurz mi představil hned několik metod. Už během prvního týdne došlo k obrovskému zlepšení. Místo buzení každou hodinu, usínání jen u kojení, nemožnosti přendání do postýlky, začala dcera v klidu usínat sama v postýlce a vydrží bez probuzení spát 5 hodin. Celý kurz je přehledný, srozumitelný a strukturovaný. Kurz bych jednoznačně doporučila a to za jakoukoliv cenu. 

Lucie Ch.

Som vďačná, že som mohla byť účastníčkou kurzu o Hajaj buvaj. Od narodenia som bola neistá, chcela som u svojho syna budovať správne návyky, no tápala som, čo robiť a čo nie... Každé dieťa je iné, no z Martinkinho kurzu si podľa mňa každý niečo vezme. Mne kurz dal veľa potrebných informácií, aby som nabrala odvahu skúsiť robiť postupné zmeny a učiť ho spinkať samého. Ešte sme len na začiatku samostatného spania, ale už v priebehu kurzu sme urobili veľké pokroky a vidím, že to pôjde, len treba pokračovať ako Martinka radila. Škoda, že som tento kurz neabsolvovala pred pôrodom alebo po ňom, bola by som v menšom strese a nebola nespokojná s tým, ako mi syn zaspáva- čo robit a čo nie. Ako deti spinkajú v jednotlivých mesiacoch a ktoré asociácie podporovať a ktoré nie. Kurz nie je pridlhý, Martinka vysvetľuje krásne zrozumiteľne a rady nie sú nanucované. Jednoznačne odporúčam prihlásiť sa, určite sa dozviete veľa nového.

Gabika B. 

TOP kurz. ANO, je naozaj reálne, že dieťa môže zaspávať a spať samé a skoro celú noc (okrem kŕmení pre hlad). Kurz je urobení naozaj super, pre všetky vekové kategórie bábätiek, takže sa nemusíte báť, či už nie je neskoro do kurzu sa zapojiť. Okrem toho aj keď som mala vždy tisíc otázok, tie mi boli zodpovedané vždy vo videjku otázok a odpovedí k danému modulu. Tak perfektne spracovaný kurz som ešte nikdy neabsolvovala. Malo to hlavu a pätu. Odporúčam každému, aj keď ešte nemá problémy so spánkom bábätka, aby ho absolvoval, pretože ono tie problémy môžu prísť zo dňa na deň.

Zuzka V. 

"

"Tajomstvo spánku bábätiek" je must-have kurz pre rodičov, ruka v ruke s prípravou na pôrod a na dojčenie. Top téma, ktorej uchopenie môže zásadne zlepšiť kvalitu života celej rodiny. Martina sprevádza kurzom prakticky, konkrétne, autenticky a zároveň realisticky :)

Dagmar - maminka 17 mesačného bábätka

Ahoj, ja som
Martina
Kedysi som bola presne v tej istej situácii ako vy. Viem, aké je to cítiť sa vyčerpaná a na dne svojich síl, keď vám bábätko nespí. Dnes už viem, že to tak nemusí byť a rada by som to ukázala aj vám. 

V roku 2018 som sa stala certifikovanou spánkovou poradkyňou a začala som pomáhať mamičkám so spánkom ich bábätiek, ktoré znova objavili čaro prespatých nocí a pokojných dní plných pohody a energie. Dokážem vás pochopiť nielen ako spánková poradkyňa, ale taktiež ako mama 2 synov, ktorá si tým všetkým prešla. Ohľadom spánku sa neustále vzdelávam, a neverím v jeden univerzálny prístup, ale v kombináciu odborných rád a materinskej intuície (ktorá je nadovšetko). 

Ak sa chcete naučiť všetko, čo potrebujete o spánku bábätiek vedieť a vyhnúť sa tak chybám a nikdy nekončiacim predbeným nociam, a ste pripravená svojmu bábätku so spánkom pomôcť, tak je tento online program ako stvorený pre vás.

Aký obsah získate vo vnútri?

Váš kompletný návod - spánkový plán on narodenia až do 36 mesiacov, vrátane vzorových režimov, metód uspávania, riešenia rôznych spánkových problémov, alebo tipov ako na cumlík, či prechod z postieľky do postele. 

01

Modul 1: Úvod do spánku bábätiek 

Teória zvyčajne veľa ľudí nebaví, no v tomto prípade je nesmierne dôležitá. Našim bábätkám dokážeme pomôcť jedine tak, ak pochopíme, ako ich spánok naozaj funguje. V tomto module sa navyše naučíte ako upraviť prostredie pre spánok bábätka tak, aby jeho spánok prirodzene podporovalo. 

02

Modul 2: Zlepšovanie spánku bábätiek 

Naučíme sa o spánkových asociáciách a o tom, ako veľmi ovplyvňujú spánok. Spoznáte pojem unavené, ale bdelé ako základný a prvý krok k lepšiemu spánku vášho bábätka. 

03

Modul 3: Ako na vytúžený spánok

Konkrétne metódy a kroky, ktoré môžete spraviť pre to, aby sa vaše dieťatko naučilo spinkať. Získate prehľad o tom, aké metódy existujú spolu s návrhmi, kedy je pre vás ktorá metóda vhodná. Naučíte sa ako ukladať vaše bábätko na spánok, čo presne robiť, keď vaše bábätko spí iba krátke spánky, ako dosiahnuť, aby ráno nevstávalo o 5, alebo ako znížiť počet častých nočných budení. 

04

Modul 4: Časté prekážky po ceste

Nemáme si čo nahovárať. Vývin bábätka ide najmä prvé dva roky míľovými krokmi a všetky tieto míľniky v jeho živote majú vplyv aj na jeho spánok. Preto sa môže stať, že zrazu už dobre spiace bábätko z ničoho nič začne "štrajkovať". Naučte sa, kedy čo očakávať a ako na to reagovať, aby vás nič neprekvapilo. Získajte prehľad o všetkých regresiách, separačných úzkostiach, čo robiť, keď dieťatko ochorie, keď idete na dovolenku alebo keď mu rastú zúbky. 

05

Modul 5: Detailný sprievodca denných spánkov a návrh režimov

V tomto module získate komplexné informácie ako konkrétne nastaviť režim denných spánkov, a čo robiť keď sa na úvod nebude dariť. Návrh a vzor režimov od 4 mesiacov až po obdobie jedného spánku pre vás budú veľkou pomôckou. Všetky mamy veľmi dobre vedia, ako je táto časť niekedy zložitá, ale zároveň veľmi dôležitá. Nebojte sa, nejde o žiadny režim, ktorý musíte dodržiavať na minútu presne :)

06

Modul 6: Sprievodca spánku bábätiek (0-18 mesiacov) 

Prehľad spánku bábätiek podľa veku, vrátane tipov pre bábätká od narodenia až po 18 mesiacov. Každé obdobie má svoje špecifiká a je dobré vedieť, kedy je aký postup vhodný.  Dozviete sa, aké konkrétne kroky a metódy sú vhodné pre jednotlivé vekové kategórie, a na čo sa zamerať. Dozviete sa ako zvládnuť prechod zo spoločnej postele do vlastnej postieľky, pretože často krát po narodení spíme spolu so svojim bábätkami v jednej posteli (alebo v tesnej blízkosti), no neskôr to už nevyhovuje nám ani bábätku, ale nevieme ako tento prechod zvládnuť. 


07

Modul 7: Sprievodca spánku batoliat (19-36 mesiacov)

Pre staršie bábätká môže platiť trochu iný prístup ako pre malé bábätká. Dozviete sa, čo robiť, ak dieťatko veľmi protestuje, ak vylieza z postieľky alebo odchádza z izby alebo sa začína báť tmy. Dozviete sa ako zvládnuť prechod z postieľky do "veľkej" postele, alebo akým zábavným a "bezbolestným" spôsobom dieťatku zrušiť cumlík v tomto období.  

Vďaka programu Tajomstvo spánku bábätiek naučíte svoje bábätko spinkať a vyriešite akýkoľvek problém so spánkom od 0-3 rokov. 

Ako bude program prebiehať


 • Prístup k materiálom na 12 mesiacov
  Získate prístup k členskej sekcii na webe, kde na vás budú čakať všetky materiály - vo forme videa aj v textovej podobe, ku ktorým budete mať prístup po celých 12 mesiacov. Priamo z členskej sekcie si budete môcť stiahnuť aj e-booky ako bonus.
 • Moja podpora
  Podľa typu balíčka získavate moju podporu, ktorá vám pomôže, ak si nebudete vedieť s čímkoľvek rady. V balíčku Individual získavate okrem kurzu aj individuálnu analýzu vašej situácie s návrhom riešenia a 45 min. konzultáciu so mnou. V balíčku Private získavate navyše dvojtýždňovú podporu odo mňa.
 • Spoločná komunita mamičiek
  Vďaka komunite v uzatvorenej facebookovej skupine sa môžete poradiť s ostatnými mamičkami z kurzu. Táto podpora od ostatných mamičiek, ktoré sú na rovnakej lodi, je nad zlato. 

Každé bábätko dokáže spinkať.

Keď sa to podarilo týmto mamičkám, podarí sa to aj vám! 

testimonial maria tajomstvo spanku babatiek


testimonial tajomstvo


hajajbuvaj testimonial 3


testimonial tajomstvo spanku babatiek
testimonial katka tajomstvo


Bonus

A to nie je všetko - mám pre vás ešte 3 bonusy!

Pozrite sa, čo ešte k detailným informáciám o spánku bábätiek a vstupnej analýze získate navyše.

Vaša cesta k vášmu vysnívanému spánku môže byť ešte jednoduchšia.

Bonus 1
Minikurz Spinkaj (ako) bábätko

Zmeniť spánok vášho bábätka je úloha, ktorá je často spojená s neistotou a rôznymi prekážkami. Získajte odpovede na 3 otázky, ako bábätká spia, prečo nespia a ako im so spánkom vieme pomôcť.

Bonus 2
E-book s metódami na stiahnutie 

Prehľad spánkových metód, ktoré vo svojej praxi používam a mám ich overené - s detailným postupom a plusmi aj mínusmi pri každej z nich. Vy tak nebudete musieť hádať, ktorá metóda je pre vás tá pravá, a čo robiť. 

Bonus 3
E-book o režime denných spánkov

Detailné informácie o denných spánkoch a návrh režimov po jednotlivých mesiacoch od 4 m až do obdobia jedného denného spánku - navyše postup ako si režim nastaviť a ako sa prispôsobiť neustálym zmenám v režime. 

 Dovoľte mi dať vám...

Lepšie denné spánky

Komplexné informácie ako na denné spánky, ako ich predĺžiť a ako na režim. Získajte vzory režimu po jednotlivých mesiacoch, až po obdobie jedného denného spánku spolu s návodom, čo robiť, keď sa vám nebude dariť. Získajte vďaka tomu predvídateľný režim dňa a dlhšie denné spánky, na ktoré bude vaše dieťatko bez problémov zaspávať. 

Jednoduchšie zaspávanie

Naučte sa ako utíšiť a uspať vaše bábätko, a keď bude pripravené ako mu postupne viete pomôcť so samostatným zaspávaním. Získate prehľad jednotlivých metód uspávania spolu s detailným popisom krokov a kladov/záporov každej z nich, aby ste si mohli vybrať tú správnu pre vás. 

Lepší nočný spánok

Znížte počet nočných budení prirodzeným spôsobom - už len tým, že urobíte určité zmeny v ich dennom režime. Naučte sa rozoznať dôvod budení - či ide o hlad, potrebu komfortu alebo o zvyk - a dajte tak svojmu bábätku šancu v noci dobre spinkať. 

Spokojné bábätko

Vaše bábätko bude šťastnejšie a pokojnejšie, pretože bude mať toľko spánku, koľko potrebuje. Bábätká milujú pocit istoty, ktorú získajú, ak budú mať pravidelný režim svojich dní a predspánkovej rutiny. Vaše bábätko bude vďaka prirodzeným spánkovým vzorcom dobre prosperovať.

 Vďaka programu získate...

Čas pre seba

Kým bude vaše dieťatko počas dňa spať, vy budete mať čas aj pre seba. Doprajte si čas na relaxačnú sprchu, vyložte si nohy, dokončite si domáce práce, alebo navarte. VY ste rovnako dôležitá. 

Späť vaše večery

Ak vaše dieťatko večer napríklad o 19:00 bez problémov zaspí, budete mať celý večer pre seba, svojho manžela, alebo staršie dieťa. Môžete sa venovať svojmu hobby, alebo si len tak posedieť pri telke - vyberte si. Váš vzťah je taktiež dôležitý :) 

Stabilitu vašich dní

Keď budete vedieť, kedy bude vaše bábätko počas dňa spať, tak si budete môcť konečne svoje dni aj nejako naplánovať. Môžete si naplánovať výlety, keď bude vaše dieťatko hore, alebo naopak naplánovať si vychádzky, keď bude spinkať v kočíku napríklad. Táto istota vašich dní je veľmi oslobodzujúca. 

Viac spánku

Všetci si zaslúžime spánok. Ak zlepšíte spánok vášho bábätka, prirodzene budete mať viac spánku aj pre seba alebo pre ďalších členov rodiny. Začnite sa cítiť oddýchnutá a raz a navždy zahoďte spánkovú depriváciu za hlavu.

Chcete sa ma na niečo spýtať?

Kedy program začína a ako bude prebiehať?

Prístup k programu získate po objednaní a pripísaní platby na náš účet. Prístup k členskej sekcii na webe získate na dobu 12 mesiacov. Kúpou kurzu získavate všetky bonusy, ktoré sú uvedené na tejto stránke. 

Od akého veku bábätka je tento program vhodný?

Tento program je vhodný pre bábätká od narodenia až do troch rokov. Čas na "typický" spánkový tréning, kedy sa venujete aj samostatnému zaspávaniu vášho bábätka je zvyčajne medzi 4-6 mesiacmi, podľa pripravenosti bábätka.  Ak by ste aj dieťatko nechceli učiť samostatnému zaspávaniu, v programe je kopec tipov, ktoré spánku vášho bábätka pomôžu aj bez toho. 

Ako dlho budem mať prístup k programu?

Celý kurz a všetky materiály vám budú prístupné po 1 rok. E-booky o metódach a vzoroch režimov, ktoré sú súčasťou, si môžete stiahnuť a už budú navždy vaše :).

Môžem moje bábätko naučiť spinkať, aj keď dojčím a rada nosím a spoločne spíme?

1. Dojčenie vôbec nie je prekážkou, a je to jeden z veľkých mýtov, ktorý mamičky odrádza od toho, aby naučili svoje bábätko spinkať. Preto veľa mamičiek verí tomu, že dojčené bábätká zle spia. Ja som veľkým zástancom dojčenia a pri všetkých mojich radách sa snažím vždy postupovať tak, aby sme dojčenie nemuseli rušiť. Verte, že bábätko dokáže spinkať, aj keď je dojčené - áno aj celú noc :) Ja sama som toho príkladom - môj druhý syn od 8 mesiacov prespal celé noci a dojčili sme sa do jeho 18 mesiacov. 

2. Taktiež je možné naučiť vaše bábätko spinkať, aj keď nosíte. Ja sama som svojho syna nosila, no od kedy začal spinkávať vo svojej postieľke, nosenie sme praktizovali už iba počas bdenia. Nebudem nosenie odporúčať na spánok ani na uspávanie. Primárne vás budem viesť k spánku v postieľke (pokojne aj v spoločnej izbe, ak chcete) - preto, ak budete chcieť nosiť vaše bábätko počas spánku, tak tento kurz nemusí byť pre vás úplne vhodný.  

3. Aj keď spíte spolu so svojím bábätkom a nechcete to meniť, v programe získate kopec iných rád a postupov, ktoré vám pomôžu zlepšiť spánok vášho bábätka aj bez spánku v jeho postieľke. A možno časom presun do postieľky predsa len budete potrebovať :) 

Čo ak sa chcem všetko naučiť, ale nie som si ešte istá, či sme pripravení začať alebo ešte nemám bábätko?

Program je navrhnutý tak, aby každý mohol postupovať podľa svojho tempa a podľa aktuálnej situácie. Nájdete v ňom odpovede na všetky druhy problémov so spánkom. Nemusíte hneď začať vaše dieťatko učiť zaspávať - môžete mu len upraviť režim, naučiť sa, ako na rôzne druhy problémov, alebo čo v akom veku očakávať. Taktiež nemusíte začínať hneď, prístup budete mať 12 mesiacov. Z toho dôvodu je program vhodný aj pre tehotné mamičky, alebo mamičky s malými bábätkami, ktoré sa chcú vopred pripraviť na to, keď sa bude spánok zhoršovať, alebo ako tomu predísť.

Ako dosiahnem najlepšie výsledky?

Tento program vám prinesie najlepšie výsledky, keď budete postupovať podľa mojich rád a postupov. Všetko bude rozvrhnuté tak, aby ste všetko chápali a dokázali tak nasledovať moje odporúčania. Nejde o žiadny maratón. Naše bábätká sú malé živé stvorenia, každé je úplne iné. Nemôžeme preto dopredu vedieť, kedy sa komu podarí prespať celú noc napríklad. Dôležité je, že sa všetko naučíte a budete postupovať podľa toho, ako to vy budete cítiť a v čase, aký bude vyhovovať vám. 

Ako dlho potrvá, kým sa spánok môjho bábätka zlepší, alebo sa naučí spinkať po celú noc ? 

Chápem, že vašim prvoradým cieľom je naučiť vaše bábätko spinkať, ideálne počas celej noci a zostabilizovať denné spánky. A, že už ste taká unavená, že by ste si želali, aby to bolo už zajtra. Žiaľ, neexistuje žiadna zázračná metóda, nezmení sa to mávnutím čarovného prútika. Je to v prvom rade o vašom nastavení na zmenu, o správnom a konzistentnom prístupe, ktorý výsledky určite prinesie. Vaše bábätko je živá bytosť, ktorá má rôzne potreby, rôzny temperament a už od narodenia má určitú predispozíciu na spánok. Niektoré bábätká sú prirodzene lepší spáči, niektoré bábätká potrebujú spinkať kratšie. Nemusí to ale byť niekoľko dlhých mesiacov, či rokov bez poriadneho spánku. V kurze dostanete všetky rady a postupy, ako váš vysnívaný spánok dosiahnuť - avšak koľko to bude trvať, bude závisieť od veľa faktorov. 

Viem zlepšiť spánok svojho bábätka aj úplne bez plaču?

Žiaľ nie. Úplne sa vyhnúť slzám nie je možné. Je dôležité si uvedomiť, že väčšinou meníme spánkové návyky našich detí,  a to sa im pravdepodobne nebude páčiť. A jediný spôsob ako vám to vaše dieťatko vie vyjadriť, je plač - pretože ináč komunikovať nevie. Nebudeme pracovať iba na spánkových metódach, ale aj na všetkých ostatných komponentoch, ktoré významným spôsobom pomôžu eliminovať slzy, ale očakávať, že to pôjde úplne bez nich nie je úplne reálne aj pri použití jemných a postupných metód. Samotnú vyplakávaciu metódu nepoužívam a nepodporujem. 

Máte na mňa nejakú ďalšiu otázku?

Ak sa ma chcete ešte na niečo spýtať, som vám k dispozícii emailom: info@hajajbuvaj.sk

  Vyberte si balíček kurzu 

Tajomstvo spánku bábätiek

Naučte svoje bábätko spinkať a vyriešte akýkoľvek problém so spánkom od 0-3 rokov

Individual

159

eur

Kurz Tajomstvo spánku bábätiek 

+ konzultácia a analýza

 • Okamžitý prístup ku kurzu na 12 mesiacov
 • E-booky pre vás navždy: 
 • Všetko o režime
 • E-book Metódy uspávania 
 • Individuálna analýza na základe detailného dotazníka a návrh krokov emailom
 • 1x 45 min. konzultácia telefón/Zoom
Private

259

eur

Kurz Tajomstvo spánku bábätiek 

+ konzultácia a analýza

+ 2 týždne individuálna podpora

 • Okamžitý prístup ku kurzu na 12 mesiacov
 • E-booky pre vás navždy: 
 • Všetko o režime
 • E-book Metódy uspávania 
 • Individuálna analýza na základe detailného dotazníka a návrh krokov emailom
 • 1x 45 min. konzultácia telefón/Zoom
 • 2 týždne emailová podpora po-piat/09:00-18:00/           2 emaily denne)
 • BONUS: Spoločný spánkový denník: 1x denne zhodnotenie dňa a návrh na prípadné zmeny 

 Bonusy v hodnote 60 eur navyše zadarmo v každom balíčku

 • Minikurz Spinkaj (ako) bábätko
 • E-book so spánkovými metódami (na stiahnutie vnútri programu)
 • E-book o režime denných spánkov (na stiahnutie vnútri programu) 

" Každé bábätko dokáže lepšie spinkať. 

Treba mu len dať šancu! "

Martina Melišíková


 

Je pravdou, že každé bábätko je iné. Každé má iné spánkové problémy, ale aj iné spánkové potreby. Je dôležité porozumieť tomu, čo vaše bábätko potrebuje a vybrať si správny prístup. Rada vám na základe mojich skúseností ukážem, čo je dôležité, aké postupy sú vhodné práve pre vás a spoločnými silami to zvládneme. 

Martina Melišíková je hrdou členkou medzinárodnej asociácie spánkových poradkýň.

certifikat

Radím vám na základe certifikátu spánkovej poradkyne IPSP (Institute of Pediatric Sleep&Parenting).

crf_cely

Už od roku 2018 pomáham tisíckam mamičiek so spánkom ich bábätiek. 

tisícky+

mamín z kurzov a workshopov

stovky+

mamín z poradenstva

veľa 

spokojnejších bábätiek

© 2022, Hajaj Buvaj©    I   Ochrana osobných údajov   I  Všeobecné obchodné podmienky  I  Kontakt