Chýba vám spánok?

Potrebujete sa vy aj váš drobec poriadne vyspať? Skúšate všetko možné, ale nič nefunguje?

Je vám to povedomé?

Ste vy aj vaše bábätko cez deň unavení a nevyspaní?

Materstvo je krásne, ale priznajme si, niekedy aj veľmi náročné. Všetko však ide ľahšie, ak ste vy aj váš drobec dobre vyspinkaní.

Trvá vám uspávanie hodiny a hodiny? Na rukách, dojčením alebo nosením, vyskúšali ste už všetko, no aj tak to nejde práve najľahšie?

Dojčenie alebo nosenie nie je vôbec zlé, práve naopak. Je to super a prehlbuje puto medzi maminkou a dieťatkom, no vôbec nie je jediným spôsobom ako uspať vaše bábätko. 🙂

V noci sa vaše bábätko častokrát budí a musíte ho znova a znova uspávať?

Všetko samozrejme závisí od zdravotného stavu a potrieb bábätka. Tie najmenšie určite potrebujú mliečko aj v noci. Nemusí to však byť každú hodinu. A staršie bábätká už nočné kŕmenie častokrát nepotrebujú vôbec.

Keď vaše bábätko konečne zaspí, položíte ho a chcete sa vytratiť z izby, no v tom začne plakať?

Toto poznáme asi všetci. Bábätká, akoby mali nejaký „radar", hneď zistia, že už nie sú v náručí a keď sa im to nepáči, začnú nahlas protestovať. Možno sa vám to nechce veriť, ale tento „radar“ sa dá aj vypnúť. 🙂

Keď vaše bábätko konečne zaspí, položíte ho a chcete sa vytratiť z izby, no v tom začne plakať?

Toto poznáme asi všetci. Bábätká, akoby mali nejaký „radar", hneď zistia, že už nie sú v náručí a keď sa im to nepáči, začnú nahlas protestovať. Možno sa vám to nechce veriť, ale tento „radar“ sa dá aj vypnúť. 🙂

Pripomínajú vám tieto situácie každodenný život?

Mám pre vás riešenie↓↓↓

Váš vysnívaný spánok


Predstavte si, že

  • večery už nemusíte tráviť niekoľko hodinovým uspávaním
  • cez deň sa už nemusíte trápiť otázkami, či už váš drobec má alebo nemá ísť spinkať
  • už nebudete pochybovať o tom, či je vaše bábätko už dostatočne unavené alebo nie
  • nemusíte riešiť či vaše dieťatko plače preto, že je hladné alebo len nemôže zaspať
  • máte celý večer sama pre seba alebo si ho užijete len tak s manželom alebo partnerom vo dvojici

Dobre oddýchnuté bábätká sú väčšinou usmiate, menej protestujú, a viac sa radujú. Ak budete vy, ale najmä vaše bábätko vyspaté, budú aj vaše dni krajšie.
Dieťatko dokonca môže lepšie znášať aj prípadné boliestky, ako napríklad rast zúbkov a choroby.

Vyskúšajte spánkové poradenstvo

Ako to funguje?

1

Vstupný dotazník

Vyplníte detailný dotazník o vašom bábätku, o situácii a o vašom probléme so spánkom, ktorý máte. Ja tak spoznám celú vašu situáciu do hĺbky a môžeme sa pustiť do ďalších krokov. 

2

Detailná analýza

Zistím, čo spôsobuje problém, aké sú najvhodnejšie spôsoby riešenia. Váš problém zanalyzujem komplexne, aby som zistila, prečo vaše bábätko nechce spinkať a spoločne sa porozprávame o tom, ako to vieme zmeniť, aby to bolo v súlade s vami.

3

Spolupráca

Podľa typu balíčka získate odo mňa spánkový plán na mieru pre vás a následnú podporu. A už ďalej nebudete musieť skúšať všetky možné spôsoby ako váš vytúžený spánok dosiahnuť.

Tak, ako má každý dospelý človek svoju jedinečnú povahu, aj každé bábätko je iné. Práve preto sa niekedy ťažko hľadajú univerzálne rady, ako riešiť problém so spánkom.
K bábätkám treba pristupovať s citom a prihliadať na jemné odlišnosti. Individuálne poradenstvo sa prispôsobí vám a vašim potrebám.